polski english

DZIEJE SIĘ W PTAK OUTLET

PRZEJMIJ STERY SWOJEJ KARIERY!

targi

WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ III EDYCJA TARGÓW PRACY – ODBĘDZIE SIĘ JUŻ 28–29 MARCA (SOBOTA, NIEDZIELA) 2015 ROKU W GODZINACH 10:00–17:00 W PTAK FASHION CITY. NA ODWIEDZAJĄCYCH CZEKAĆ BĘDZIE KILKUDZIESIĘCIU PRACODAWCÓW Z ŁODZI I WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Z OFERTĄ NOWYCH MIEJSC PRACY. TARGI DEDYKOWANE SĄ OSOBOM ZAINTERESOWANYM PODJĘCIEM ZATRUDNIENIA LUB ZMIANĄ DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ. WSTĘP NA TARGI JEST BEZPŁATNY.

Targi pracy

 

ZBUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Targi Pracy stanowią dla wszystkich poszukujących zatrudnienia ogromną szansę, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z proponowanymi ofertami, i – co najważniejsze – skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi pracodawcami. Dlatego na Targi Pracy koniecznie należy zabrać ze sobą CV (opcjonalnie portfolio), by od razu porozmawiać o warunkach pracy i swoich szansach na zatrudnienie. Kandydaci ubiegający się o pracę muszą nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe. Oczekuje się od nich również gotowości w dążeniu do rozwoju i jasnego precyzowania swoich kryteriów podczas poszukiwanego przez siebie stanowiska.

Z kolei dla pracodawców Targi Pracy to okazja by wyszukać pracowników, którzy idealnie spełnią ich wszystkie oczekiwania powiązane z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. To także możliwość, by zwiększyć swoją rozpoznawalność na rynku pracy.

We współpracę przy II edycji Targów Pracy już teraz włączyły się urzędy pracy z łódzkiego regionu (Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, Powiatowe Urzędy Pracy: Łódź, Łódź-Wschód, Łask, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Opoczno), a także Wojskowa Komenda Uzupełnień, Społeczna Akademia Nauk, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi i  Fundacja Inkubator.


TRAFIENI, ZATRUDNIENI!

Zarówno I jak i II edycja Targów Pracy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Do współuczestnictwa w obu wydarzeniach włączyło się łącznie kilkudziesięciu pracodawców, oferując łącznie ponad 800 nowych miejsc pracy! W poprzedniej edycji Targów udział wzięło ponad 50 pracodawców z wielu branż, m.in.: techniczno-budowlanej, gastronomicznej, handlowej, biurowej i modowej. Targi zakończyły się ogromnym sukcesem – frekwencja osiągnęła rekordową liczbę 4,5 tysiąca odwiedzających! Ważność i skalę wydarzenia docenili: prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, Starosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego – Piotr Busiakiewicz oraz Burmistrz Miasta Rzgowa – Jan Mielczarek, którzy objęli Targi patronatem honorowym.

INSPIRACJA – CELE – PRACA – KARIERA

Idea Targów opiera się na dwóch podstawowych filarach. Pierwszym z nich jest pomoc osobom poszukującym pracy. Drugim – promocja i stworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy. Ich realizacja odbywa się w atmosferze sprzyjającej owocnym spotkaniom na linii pracodawca – pracownik. Różnorodna oferta Targów, obejmująca wiele sektorów, ukierunkowana jest zarówno na osoby bezrobotne, jak i poszukujące zatrudnienia, ale i wszystkich zainteresowanych znalezieniem bądź zmianą aktualnej pracy.

Równolegle z Targami Pracy odbywać się będą Targi Sportu, Tańca i Śpiewu – Show Expo oraz Kiermasz Ogrodniczy. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

TARGI PRACY

28–29 MARCA (SOBOTA, NIEDZIELA) 2015

PTAK FASHION CITY

GODZINA 10:00–17:00

WSTĘP WOLNY!

WSPÓŁORGANIZATORZY

WSPÓŁ

PATRONAT HONOROWY 

WSPÓŁO

PATRONI MEDIALNI

patron

PARTNERZY 

partnerzy

Tydzień obuwia w Ptak Outlet 9–15.03!

tydzien_obuwia_700_560

Wiosna tuż-tuż. Wraz z nadejściem nowej pory roku wszyscy odświeżają swoją garderobę. Poszukując wiosennych kolekcji odzieży, należy również pamiętać o dodatkach, przede wszystkim o butach. Są one istotnym elementem stroju, którego nie można zlekceważyć.

tydzien_obuwia_700_560

Ptak Outlet zaprasza na „Tydzień obuwia”! Już od 9 do 15 marca w salonach światowych marek czekają na ciebie setki par butów w obniżonych cenach!

Przedstawiamy Państwu salony, które włączyły w akcję „Tydzień obuwia”:

Högl                          –70% od ceny outletowej na wybrane modele z kolekcji zimowej np.

kozaki – cena detaliczna 1299 zł – cena outletowa 269,70 zł

Baldinini                Do –75% od cen regularnych na wybrane modele

Cropp/House      –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Reserved                 –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Mohito                     –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Puma                        –15% na wybrane modele

Reebok                   –15 % na drugą parę obuwia

– 30 % na trzecią parę obuwia

Big Star                   09–12.03 – rosnące rabaty!

13–15.03 50% rabatu na cały asortyment

McArthur             Wybrane modele do –50% od ceny outletowej

Bayla                        –30% na drugą tańszą parę butów

Brugi                       20% rabatu od cen outletowych na całą kolekcję obuwia

City Sport              Buty damskie KAPPA – cena detaliczna 119,99 zł – cena outletowa 59,99 zł

Buty damskie NIKE – cena detaliczna 299,99 zł – cena outletowa 139,99 zł

Buty męskie ASICS – cena detaliczna 349,99 zł – cena outletowa 99,99 zł

Gabor                      Gabor – buty damskie:

cena detaliczna  459zł – cena outletowa 149 zł

cena detaliczna  499zł – cena outletowa 199 zł

Bugatti – buty męskie:

cena detaliczna  549zł – cena outletowa 149 zł

cena detaliczna  429zł – cena outletowa 179 zł

Camel Active:

cena detaliczna  579zł – cena outletowa 199 zł

Gerry Weber      –15% na wszystkie buty

Hi Tec                    Do –70% od ceny regularnej

Regatta                 Druga para butów –50%

KAMERALNE TARGI WINA – 7–8 MARCA.

ico2

Przenieś się w świat najwspanialszych smaków – odkryj wyjątkowe marki win – tylko w Ptak Outlet!

FB-COVER - wino

Kameralne Targi Wina to niepowtarzalna impreza winiarska, która odbędzie się w Ptak Outlet 7–8 marca (sobota, niedziela) 2015 roku. Najlepsi wystawcy z całej Polski umożliwią degustację gatunków win z najdalszych zakątków świata. W tych dniach będzie można również dokonać zakupu prezentowanych w czasie Targów gatunków win. To wyjątkowa okazja na poznanie nowych marek od regionalnych wystawców i importerów związanych z branżą winiarską. Ponadto z okazji Dnia Kobiet, dla Klientek Ptak Outlet przygotowano niespodzianki i specjalne atrakcje. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Poznaj wyjątkowe marki

Kameralne Targi Wina zgromadzą czołowych wystawców z całej Polski. Wśród nich będą m.in.: Vinorama – firma prezentująca bogatą ofertę najlepszych win z całego świata, Marani – winiarnia ze stuletnią tradycją, łącząca innowacje technologiczne z dawnymi tradycjami kachetyńskiego wyrobu win; nagrodzona 5 medalami VI konkursie winiarskim ENOEXPO 2014 w Krakowie. Winnica Saint Vincent kusić będzie winami aromatycznymi o przyjemnym bukiecie, białymi: Pinot Gris, Gewurztraminer, Muscat Ottonel, Riesling oraz czerwonymi: Pinot Noir, Regent, Rondo, a Zeta Vina Montenegro wprowadzi koneserów win w świat win czarnogórskich z winnic Plantaże.

…a co do wina?

Na to pytanie odpowiedzą wystawcy proponujący wyjątkową ofertę z artykułami spożywczymi dla prawdziwych smakoszy. Czekać tu będą produkty m.in. od członków Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Wyjątkowym gościem Kameralnych Targów Wina będzie Andrzej Stoch – rodowity zakopianin, właściciel restauracji Morskie Oko przy Krupówkach oraz Bacówki na Wójciźnie. Specjalnie dla klientów Ptak Outlet zaoferuje najwyższej jakości zakopiańskie produkty regionalne z 400-letnią tradycją.

Łyk inspiracji, łyk wiedzy

Dla koneserów wina, którzy o tym niezwykłym trunku chcą wiedzieć więcej, przygotowany zostanie specjalny Kącik Sommeliera. Kameralne Targi Wina to niepowtarzalna okazja, aby poznać wina z różnych stron świata, ale i poszerzyć wiedzę z zakresu degustacji, wyboru i sposobu ich podawania.

Świętujemy Dzień Kobiet!

Panie, które odwiedzą Ptak Outlet 8 marca, zostaną obdarowane kwiatami.

Z okazji Dnia Kobiet organizatorzy przygotowali w Ptak Outlet specjalny konkurs: „Najciekawszy prezent na Dzień Kobiet”. Dedykowany jest zarówno Paniom, jak i Panom. Wystarczy 7 lub 8 marca napisać, jaki prezent Panie otrzymały / Panowie podarowali kobietom z okazji Dnia Kobiet. Fundatorem nagród – kolacji dla dwojga – jest Dwór Giemzów.

Z okazji Dnia Kobiet w specjalnej Strefie Urody wizażystki bezpłatnie wykonają Paniom profesjonalne makijaże, a stylistki przeprowadzą Klientkom analizę kolorystyczną. Dla wszystkich odwiedzających przygotowana została również ścianka celebrycka, na tle której będzie można zrobić sobie zdjęcie.

slajder_ptakoutlet-01

Partnerzy

 

partnerzy

Moc atrakcji w Ptak Outlet

wyk

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez zorganizowanych w Ptak Outlet.

14–15 lutego - WALENTYNKI W PTAK OUTLET

 walentynki

Walentynki są jednym z najmilszych świąt dla zakochanych. Z tej okazji przygotowujemy dla Was ofertę specjalną!

Targi walentynkowe Love&Fashion. Najgorętsze połączenie na walentynki!

Na stoiskach znajdziesz m.in.:

Artykuły spożywcze – słodycze np. czekoladki, lizaki, wino, likiery;

Biżuterię, szczególnie związana z tematem targów, pierścionki zaręczynowe;

Artykuły dekoracyjne – świeczki zapachowe, rękodzieło tematyczne;

Zabawki pluszowe związane z tematyka targów;

Afrodyzjaki, bieliznę;

Kwiaty, bukiety okolicznościowe.

Niespodzianka od Ptak Outlet!

14 i 15 lutego przy zakupie jednej rzeczy, drugą kupisz za pół ceny!*

* Oferta dotyczy wybranych salonów w Ptak Outlet.

18–20 lutego - II EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MODY

mtm2

18–20 lutego 2015 roku odbędzie się kolejna, druga edycja Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO. Największe w Europie Miasto Mody gościć będzie 3 000 wystawców, producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów  z całego świata. Na czas trwania targów zaplanowano liczne premiery kolekcji wiosna-lato 2015. Łączny obszar wystawienniczy osiągnie powierzchnię 250 tysięcy metrów kwadratowych.

Organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne na temat rozwoju przemysłu odzieżowego, wykłady poświęcone branży mody i aktywnej sprzedaży oraz pokazy mody obejmujące prezentacje najnowszych kolekcji wiosna-lato 2015 z udziałem znanych projektantów z Polski i zagranicy. Wszystkie pokazy transmitowane będą za pomocą Fashion TV – jedynej stacji, w której 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu prezentowane są najważniejsze imprezy z branży fashion.

Podczas pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO Ptak Fashion City odwiedziła rekordowa liczba – ponad 100 tysięcy osób, a strefę wystawienniczą utworzyło ponad 3 tysiące wystawców, producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów z całego świata!

20–22 lutego - FASHION & DESIGN

Strefa_Fashion_Design_1

Międzynarodowym Targom Mody towarzyszyć będzie szczególna impreza – Strefa Fashion&Design (20–22.02). Swoje kolekcje zaprezentują projektanci odzieży, obuwia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

Dla projektantów najważniejsze jest wyjście z sieci i bezpośredni kontakt z odbiorcą.  Właśnie z myślą o nich powstała strefa Fashion&Design. To specjalna przestrzeń dla tych, których pomysły nie gnieżdżą się wyłącznie w głowie, ale – urzeczywistnione – mają szansę oczarować i skusić klientów.

Odśwież swoją garderobę!

W Strefie Fashion&Design znajdziesz odzież, obuwie, akcesoria, wyposażenie wnętrz. Produkty cechujące się nowatorskim wzornictwem i wysoką jakością.

7–8 marca - KAMERALNE TARGI WINA

ulotka_a4_Strona_2q

Smakowanie wina jest niezwykłą przyjemnością. Ponad 14 milionów Polaków sięga po ten wyjątkowy trunek parę razy do roku. Zaprosiliśmy specjalistów branży winiarskiej do współtworzenia wyjątkowej imprezy – Kameralnych Targów Wina.

Poznaj wyjątkowe marki i nowych producentów!

Przyjedź na Kameralne Targi Wina, degustuj interesujące Cię gatunki win na stoiskach producentów i odkryj nowe, unikatowe smaki.

Zapraszamy!

 

ziaja_logo gattinoni98x88 funn&soul United Colors of Benetton hogl-logo „S” IVORY bayla wolczanka wilson volcano logo bestseller venezia unisono underground tup-tup Logo tom tailor symbiosis sumatra solar salomon reserved-kids regatta-logo puma pierre-cardin panar pako-lorente only mohito mc-arthur lavard lancerto kolporter kebab-house kastor jesz-co-chcesz jack-jones italian-fashion house hexeline gold-sport glamour gatta gabor filipiak eterna esotiq ecco dare2b dajar cropp coffee-heaven nowe-logo-citysport_mini camel-active bugatti brugi bialcon baldinini atomic atlantic andy-fashion amora alpenpark adidas triumph logo reserved smyk reebok mustang lacoste hi-tec cross gerryweber BSLOGO americanos tommy

Aktualności

Vero Moda Outlet – wielkie otwarcie

Już w sobotę 28.03.2015 wielkie otwarcie sklepu VERO MODA OUTLET.

Jak już o wielkim otwarciu mowa, to zapraszamy do zabawy w kupowanie – tylko w ten weekend dodatkowe 50% rabatu na wszystko! Czas zakupów umili DJ, a profesjonalna obsługa pomoże w doborze wiosennego zestawu.

Zapraszamy!

vero

 

PRZEJMIJ STERY SWOJEJ KARIERY!

WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ III EDYCJA TARGÓW PRACY – ODBĘDZIE SIĘ JUŻ 28–29 MARCA (SOBOTA, NIEDZIELA) 2015 ROKU W GODZINACH 10:00–17:00 W PTAK FASHION CITY. NA ODWIEDZAJĄCYCH CZEKAĆ BĘDZIE KILKUDZIESIĘCIU PRACODAWCÓW Z ŁODZI I WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Z OFERTĄ NOWYCH MIEJSC PRACY. TARGI DEDYKOWANE SĄ OSOBOM ZAINTERESOWANYM PODJĘCIEM ZATRUDNIENIA LUB ZMIANĄ DOTYCHCZASOWEJ KARIERY ZAWODOWEJ. WSTĘP NA TARGI JEST BEZPŁATNY.

Targi pracy

 

ZBUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Targi Pracy stanowią dla wszystkich poszukujących zatrudnienia ogromną szansę, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z proponowanymi ofertami, i – co najważniejsze – skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi pracodawcami. Dlatego na Targi Pracy koniecznie należy zabrać ze sobą CV (opcjonalnie portfolio), by od razu porozmawiać o warunkach pracy i swoich szansach na zatrudnienie. Kandydaci ubiegający się o pracę muszą nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe. Oczekuje się od nich również gotowości w dążeniu do rozwoju i jasnego precyzowania swoich kryteriów podczas poszukiwanego przez siebie stanowiska.

Z kolei dla pracodawców Targi Pracy to okazja by wyszukać pracowników, którzy idealnie spełnią ich wszystkie oczekiwania powiązane z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. To także możliwość, by zwiększyć swoją rozpoznawalność na rynku pracy.

We współpracę przy II edycji Targów Pracy już teraz włączyły się urzędy pracy z łódzkiego regionu (Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, Powiatowe Urzędy Pracy: Łódź, Łódź-Wschód, Łask, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Opoczno), a także Wojskowa Komenda Uzupełnień, Społeczna Akademia Nauk, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi i  Fundacja Inkubator.


TRAFIENI, ZATRUDNIENI!

Zarówno I jak i II edycja Targów Pracy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Do współuczestnictwa w obu wydarzeniach włączyło się łącznie kilkudziesięciu pracodawców, oferując łącznie ponad 800 nowych miejsc pracy! W poprzedniej edycji Targów udział wzięło ponad 50 pracodawców z wielu branż, m.in.: techniczno-budowlanej, gastronomicznej, handlowej, biurowej i modowej. Targi zakończyły się ogromnym sukcesem – frekwencja osiągnęła rekordową liczbę 4,5 tysiąca odwiedzających! Ważność i skalę wydarzenia docenili: prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, Starosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego – Piotr Busiakiewicz oraz Burmistrz Miasta Rzgowa – Jan Mielczarek, którzy objęli Targi patronatem honorowym.

INSPIRACJA – CELE – PRACA – KARIERA

Idea Targów opiera się na dwóch podstawowych filarach. Pierwszym z nich jest pomoc osobom poszukującym pracy. Drugim – promocja i stworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy. Ich realizacja odbywa się w atmosferze sprzyjającej owocnym spotkaniom na linii pracodawca – pracownik. Różnorodna oferta Targów, obejmująca wiele sektorów, ukierunkowana jest zarówno na osoby bezrobotne, jak i poszukujące zatrudnienia, ale i wszystkich zainteresowanych znalezieniem bądź zmianą aktualnej pracy.

Równolegle z Targami Pracy odbywać się będą Targi Sportu, Tańca i Śpiewu – Show Expo oraz Kiermasz Ogrodniczy. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

TARGI PRACY

28–29 MARCA (SOBOTA, NIEDZIELA) 2015

PTAK FASHION CITY

GODZINA 10:00–17:00

WSTĘP WOLNY!

WSPÓŁORGANIZATORZY

WSPÓŁ

PATRONAT HONOROWY 

WSPÓŁO

PATRONI MEDIALNI

patron

PARTNERZY 

partnerzy

Tydzień obuwia w Ptak Outlet 9–15.03!

Wiosna tuż-tuż. Wraz z nadejściem nowej pory roku wszyscy odświeżają swoją garderobę. Poszukując wiosennych kolekcji odzieży, należy również pamiętać o dodatkach, przede wszystkim o butach. Są one istotnym elementem stroju, którego nie można zlekceważyć.

tydzien_obuwia_700_560

Ptak Outlet zaprasza na „Tydzień obuwia”! Już od 9 do 15 marca w salonach światowych marek czekają na ciebie setki par butów w obniżonych cenach!

Przedstawiamy Państwu salony, które włączyły w akcję „Tydzień obuwia”:

Högl                          –70% od ceny outletowej na wybrane modele z kolekcji zimowej np.

kozaki – cena detaliczna 1299 zł – cena outletowa 269,70 zł

Baldinini                Do –75% od cen regularnych na wybrane modele

Cropp/House      –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Reserved                 –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Mohito                     –30% od ceny outletowej na wszystkie buty

Puma                        –15% na wybrane modele

Reebok                   –15 % na drugą parę obuwia

– 30 % na trzecią parę obuwia

Big Star                   09–12.03 – rosnące rabaty!

13–15.03 50% rabatu na cały asortyment

McArthur             Wybrane modele do –50% od ceny outletowej

Bayla                        –30% na drugą tańszą parę butów

Brugi                       20% rabatu od cen outletowych na całą kolekcję obuwia

City Sport              Buty damskie KAPPA – cena detaliczna 119,99 zł – cena outletowa 59,99 zł

Buty damskie NIKE – cena detaliczna 299,99 zł – cena outletowa 139,99 zł

Buty męskie ASICS – cena detaliczna 349,99 zł – cena outletowa 99,99 zł

Gabor                      Gabor – buty damskie:

cena detaliczna  459zł – cena outletowa 149 zł

cena detaliczna  499zł – cena outletowa 199 zł

Bugatti – buty męskie:

cena detaliczna  549zł – cena outletowa 149 zł

cena detaliczna  429zł – cena outletowa 179 zł

Camel Active:

cena detaliczna  579zł – cena outletowa 199 zł

Gerry Weber      –15% na wszystkie buty

Hi Tec                    Do –70% od ceny regularnej

Regatta                 Druga para butów –50%

KAMERALNE TARGI WINA – 7–8 MARCA.

Przenieś się w świat najwspanialszych smaków – odkryj wyjątkowe marki win – tylko w Ptak Outlet!

FB-COVER - wino

Kameralne Targi Wina to niepowtarzalna impreza winiarska, która odbędzie się w Ptak Outlet 7–8 marca (sobota, niedziela) 2015 roku. Najlepsi wystawcy z całej Polski umożliwią degustację gatunków win z najdalszych zakątków świata. W tych dniach będzie można również dokonać zakupu prezentowanych w czasie Targów gatunków win. To wyjątkowa okazja na poznanie nowych marek od regionalnych wystawców i importerów związanych z branżą winiarską. Ponadto z okazji Dnia Kobiet, dla Klientek Ptak Outlet przygotowano niespodzianki i specjalne atrakcje. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Poznaj wyjątkowe marki

Kameralne Targi Wina zgromadzą czołowych wystawców z całej Polski. Wśród nich będą m.in.: Vinorama – firma prezentująca bogatą ofertę najlepszych win z całego świata, Marani – winiarnia ze stuletnią tradycją, łącząca innowacje technologiczne z dawnymi tradycjami kachetyńskiego wyrobu win; nagrodzona 5 medalami VI konkursie winiarskim ENOEXPO 2014 w Krakowie. Winnica Saint Vincent kusić będzie winami aromatycznymi o przyjemnym bukiecie, białymi: Pinot Gris, Gewurztraminer, Muscat Ottonel, Riesling oraz czerwonymi: Pinot Noir, Regent, Rondo, a Zeta Vina Montenegro wprowadzi koneserów win w świat win czarnogórskich z winnic Plantaże.

…a co do wina?

Na to pytanie odpowiedzą wystawcy proponujący wyjątkową ofertę z artykułami spożywczymi dla prawdziwych smakoszy. Czekać tu będą produkty m.in. od członków Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Wyjątkowym gościem Kameralnych Targów Wina będzie Andrzej Stoch – rodowity zakopianin, właściciel restauracji Morskie Oko przy Krupówkach oraz Bacówki na Wójciźnie. Specjalnie dla klientów Ptak Outlet zaoferuje najwyższej jakości zakopiańskie produkty regionalne z 400-letnią tradycją.

Łyk inspiracji, łyk wiedzy

Dla koneserów wina, którzy o tym niezwykłym trunku chcą wiedzieć więcej, przygotowany zostanie specjalny Kącik Sommeliera. Kameralne Targi Wina to niepowtarzalna okazja, aby poznać wina z różnych stron świata, ale i poszerzyć wiedzę z zakresu degustacji, wyboru i sposobu ich podawania.

Świętujemy Dzień Kobiet!

Panie, które odwiedzą Ptak Outlet 8 marca, zostaną obdarowane kwiatami.

Z okazji Dnia Kobiet organizatorzy przygotowali w Ptak Outlet specjalny konkurs: „Najciekawszy prezent na Dzień Kobiet”. Dedykowany jest zarówno Paniom, jak i Panom. Wystarczy 7 lub 8 marca napisać, jaki prezent Panie otrzymały / Panowie podarowali kobietom z okazji Dnia Kobiet. Fundatorem nagród – kolacji dla dwojga – jest Dwór Giemzów.

Z okazji Dnia Kobiet w specjalnej Strefie Urody wizażystki bezpłatnie wykonają Paniom profesjonalne makijaże, a stylistki przeprowadzą Klientkom analizę kolorystyczną. Dla wszystkich odwiedzających przygotowana została również ścianka celebrycka, na tle której będzie można zrobić sobie zdjęcie.

slajder_ptakoutlet-01

Partnerzy

 

partnerzy

Strefa Fashion&Design

Międzynarodowym Targom Mody towarzyszyć będzie szczególna impreza – Strefa Fashion&Design (20–22.02). Swoje kolekcje zaprezentują projektanci odzieży, obuwia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

baner_strona_700x560-01

Dla projektantów najważniejsze jest wyjście z sieci i bezpośredni kontakt z odbiorcą.  Właśnie z myślą o nich powstała strefa Fashion&Design. To specjalna przestrzeń dla tych, których pomysły nie gnieżdżą się wyłącznie w głowie, ale – urzeczywistnione – mają szansę oczarować i skusić klientów.

Odśwież swoją garderobę!

W Strefie Fashion&Design znajdziesz odzież, obuwie, akcesoria, wyposażenie wnętrz. Produkty cechujące się nowatorskim wzornictwem i wysoką jakością.

Love&Fashion w PTAK Outlet

Walentynki to wyjątkowy czas dla zakochanych. Z tej okazji Ptak Outlet przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji. Na odwiedzających czekać będą Targi Love&Fashion, konkursy i walentynkowe promocje.

walentynki

14 i 15 lutego Ptak Outlet zaprasza na Targi walentynkowe Love&Fashion.
Od godziny 9:00 odwiedzający na specjalnych stoiskach znajdą m.in.: artykuły spożywcze, kwiaty, afrodyzjaki, biżuterię, zabawki pluszowe i artykuły dekoracyjne.

Nie zabraknie również promocji. Zarówno 14, jak i 15 lutego przy zakupie jednej rzeczy, drugą zakupić będzie można za pół ceny. Oferta dotyczyć będzie sklepów takich jak: Americanos/Volcano, Bayla, Benetton, Besstseller, Esotiq, Eterna, Gatta, Gattinoni Roma, Pako Lorente, Pierre Cardin, Tup Tup. Pozostałe salony również przygotowały wyjątkowe promocje. Przykładowo Reebok oferuje –50% na cały asortyment, w Mustangu przy zakupie 3 sztuk, najtańszą kupimy za 1 zł. W Triumph akcja 2 + 1=2. Kupując trzy rzeczy z określonego asortymentu, za najtańszą zapłacimy jedynie 1 zł.

Organizatorzy przygotowali również konkurs „Najgorętsze wyznanie walentynkowe”. Wystarczy 14 i 15 lutego 2015 roku napisać miłosne wyznanie i wrzucić je do specjalnej urny. W sobotę i niedzielę o godzinie 15:00 jury wytypuje zwycięzców, których otrzymają zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga w Dworze Giemzów.

Ptak Outlet – Światowe Marki, Fabryczne Ceny!

ELBRUS w Ptak Outlet

Elbrus to zdobywająca coraz większe grono sympatyków europejska marka odzieżowa.

Na jej sukces pracuje kreatywny zespół z dużym doświadczeniem projektowania odzieży dla szeroko rozumianej branży sportowej, outdoorowej i „lifestylowej”. Tworzy odzież, obuwie i akcesoria, które perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportów zarówno letnich, jak i zimowych. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii łączy funkcjonalność z unikalną estetyką na najwyższym poziomie.

OTWARCIE_300x313

Moc atrakcji w Ptak Outlet

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez zorganizowanych w Ptak Outlet.

14–15 lutego - WALENTYNKI W PTAK OUTLET

 walentynki

Walentynki są jednym z najmilszych świąt dla zakochanych. Z tej okazji przygotowujemy dla Was ofertę specjalną!

Targi walentynkowe Love&Fashion. Najgorętsze połączenie na walentynki!

Na stoiskach znajdziesz m.in.:

Artykuły spożywcze – słodycze np. czekoladki, lizaki, wino, likiery;

Biżuterię, szczególnie związana z tematem targów, pierścionki zaręczynowe;

Artykuły dekoracyjne – świeczki zapachowe, rękodzieło tematyczne;

Zabawki pluszowe związane z tematyka targów;

Afrodyzjaki, bieliznę;

Kwiaty, bukiety okolicznościowe.

Niespodzianka od Ptak Outlet!

14 i 15 lutego przy zakupie jednej rzeczy, drugą kupisz za pół ceny!*

* Oferta dotyczy wybranych salonów w Ptak Outlet.

18–20 lutego - II EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MODY

mtm2

18–20 lutego 2015 roku odbędzie się kolejna, druga edycja Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO. Największe w Europie Miasto Mody gościć będzie 3 000 wystawców, producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów  z całego świata. Na czas trwania targów zaplanowano liczne premiery kolekcji wiosna-lato 2015. Łączny obszar wystawienniczy osiągnie powierzchnię 250 tysięcy metrów kwadratowych.

Organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne na temat rozwoju przemysłu odzieżowego, wykłady poświęcone branży mody i aktywnej sprzedaży oraz pokazy mody obejmujące prezentacje najnowszych kolekcji wiosna-lato 2015 z udziałem znanych projektantów z Polski i zagranicy. Wszystkie pokazy transmitowane będą za pomocą Fashion TV – jedynej stacji, w której 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu prezentowane są najważniejsze imprezy z branży fashion.

Podczas pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO Ptak Fashion City odwiedziła rekordowa liczba – ponad 100 tysięcy osób, a strefę wystawienniczą utworzyło ponad 3 tysiące wystawców, producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów z całego świata!

20–22 lutego - FASHION & DESIGN

Strefa_Fashion_Design_1

Międzynarodowym Targom Mody towarzyszyć będzie szczególna impreza – Strefa Fashion&Design (20–22.02). Swoje kolekcje zaprezentują projektanci odzieży, obuwia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

Dla projektantów najważniejsze jest wyjście z sieci i bezpośredni kontakt z odbiorcą.  Właśnie z myślą o nich powstała strefa Fashion&Design. To specjalna przestrzeń dla tych, których pomysły nie gnieżdżą się wyłącznie w głowie, ale – urzeczywistnione – mają szansę oczarować i skusić klientów.

Odśwież swoją garderobę!

W Strefie Fashion&Design znajdziesz odzież, obuwie, akcesoria, wyposażenie wnętrz. Produkty cechujące się nowatorskim wzornictwem i wysoką jakością.

7–8 marca - KAMERALNE TARGI WINA

ulotka_a4_Strona_2q

Smakowanie wina jest niezwykłą przyjemnością. Ponad 14 milionów Polaków sięga po ten wyjątkowy trunek parę razy do roku. Zaprosiliśmy specjalistów branży winiarskiej do współtworzenia wyjątkowej imprezy – Kameralnych Targów Wina.

Poznaj wyjątkowe marki i nowych producentów!

Przyjedź na Kameralne Targi Wina, degustuj interesujące Cię gatunki win na stoiskach producentów i odkryj nowe, unikatowe smaki.

Zapraszamy!

 

Vero Moda zmienia się na Bestseller!

Vero Moda zmienia swoją nazwę na Bestseller. Co za tym idzie – w odnowionym salonie znajdziecie jeszcze więcej marek! Poza Vero Moda czekać na Was będą również m.in.: ONLY, SELECTED, VILA, Jack & Jones, Name it, Exit i Mamalicious.

1

Grupa Bestseller oferuje odzież damską, męską jak i dziecięcą. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz materiałów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tak dużej różnorodności marek i bogatym asortymencie, jaki oferuje obecnie Bestseller, każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie.

Grupa Bestseller sprzedaje swoje produkty na 46 rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w Kanadzie za pośrednictwem ponad 2800 sklepów. Bestseller to firma odzieżowa założona w Danii w 1975 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęła status jednej z największych firm odzieżowych w Europie.

Tylko dla łowców okazji: Gorące ceny -90% OFF!

Tylko dla łowców okazji: Gorące ceny -90% OFF!

Zimowe wyprzedaże ruszyły pełną parą! Poszukiwacze okazji ruszają na wielkie łowy! Dlaczego warto przyjechać właśnie do Ptak Outlet? Bo tylko tutaj znajdziesz upusty od cen outletowych! Szukaj ofert wyprzedażowych nawet do -90!%

zimowa-wyprzedaz-PTAK_Outlet_v1.0

Warto tropić miejsca, w których już teraz czekają na Ciebie wyjątkowe okazje. Przedstawiamy wybrane promocje:
Benetton kusi! Produkty w ofercie -50% od ceny outletowej na wybrany asortyment. Przykładowo sweter dziewczęcy z 119 zł na 39 zł. Golf dziecięcy z 59 zł na 27 zł

Kochasz buty? HÖGL uwodzi wyjątkowymi okazjami! Do –50% od cen outletowych na kolekcję jesień/zima na wybrane modele. Przykładowo: botki ocieplane na koturnie cena regularna 1049 zł, cena outletowa 729 zł, cena wyprzedażowa – 364,50 zł! Śniegowce cena regularna 899 zł, cena outletowa – 629 zł, cena wyprzedażowa – 440,30 zł. Kozaki na niskiej szpilce cena regularna 949 zł, cena outletowa – 649 zł, cena wyprzedażowa – 398,60 zł.
A może coś na sportowo? Puma wabi upustem –50% od ceny outletowej na drugi produkt.

Tylko w Ptak Outlet! Gorące promocje, oferty i zniżki! Zostań łowcą okazji i ustrzel wymarzone produkty w wyjątkowych cenach!

Plan Outletu

Plan Ptak Outlet

Jak dojechać

Plan Ptak Outlet

Sekretariat tel.: +48 42 235 26 30 (od 8.30 do 17.00)

biuro@ptakoutlet.pl marketing@ptak.com.pl Ptak Outlet ul. Żeromskiego 8 95-030 Rzgów

Ptak S.A.

© Copyright Ptak S.A.

Znajdź nas na Google Maps